Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příběhy pejska Jacka

1. 8. 2012

1:26

Najednou jsem se vzbudil a něco si slyším otevřel jsem jedno oko a pak rozespale druhé oko .Sejdu dolů po schodech a všude zhasnuto ,,no teda řekl", jsem si pro sebe ,,jestli je zhasnuto ,tak jakto že nekdo šmátrá ve vytrýně se zlatými skleničkami?" a     zařval: ,,zloději stůj" než sem se vzpamatoval zloděj byl na úprku a otec na mě zařval: ,,Jacku chytni ho za každou cenu ten lump má máminy skleničky po prababičce a já zavolám policii !"                           Hned jsem se rozeběhl a skočil na zloděje !!!!!

 

2:00

O 30min. později přijela policie a čapla zloděje a moc poděkovala otci: ,,děkujeme toho zloděje hledáme snad týden" a otec se zasmál a řekl: ,,to poděkujte Jackovi našemu psovi to on ho chytil." Zvedl jsem hlavu a podíval jse se na otce a on kývl hlavou, nevím co to znamenalo možna :zasloužíš si to nebo jen jdi k pánovi a nech se pohladit ,policista se na mě podíval a řekl : ,,Ty si ale pašák Jacku, moc ti děkujeme!" .        To mě potěšilo a radostně jsem zaštěkal .

 

2:15

Až policie odjela se zlodějem ,šli jsme spát a já jsem usnul hned ...

 

9:00

 

Jsem sešel dolů a podíval jsem se do kuchyně kde už snídala moje panička Zůza a její rodiče asi na mě čekali ,protože všichni koukali na schody jestli už nejdu . Když jsem sešel rozeběhla se ke mě Zůza a řekla :,,ty můj šikulo jsi ten nejlepší pes na světě!" a usmála se !!!

PAK JSEM HLASITĚ ZAŠTĚKAL A VŠICHNI SE ZASMÁLI !!!!!!

MAJITELKA BLOGU

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ahoj

majitelka blogu ♥, 1. 8. 2012 20:18

druhy dil bude do tydne hotovy tak vydrzte diky majitelka blogu ♥